Pozvánka na setkání Cesta ušľachtilosti 2018

27.07.2018 17:03

 

 

Milí priatelia, 

leto prichádza a teplé slnečné lúče v nás prebúdzajú novú radosť z krásnych prežití, ktoré na nás aj tento rok čakajú. V duchu tejto radosti a posilnenia Vám chceme oznámiť, že aj tento rok plánujeme uskutočniť podujatie Cesta ušľachtilosti. Ako už mnohí iste viete, jedná sa o príležitosť prežiť dotyk krásy a harmónie, po ktorom túži vo svojom najhlbšom vnútri každý z nás. Veď krása je spolu s harmóniu princípom bytia, ktoré všetko udržiava pri živote, všetkému pomáha a pôsobí ako východisko zo všetkých ťažkostí a uzlov. 

 

Aj tento rok sa stretneme v krásnom prostredí ničím nerušenej ľubochnianskej prírody. Veríme, že aj toto prostredie, bohaté na zeleň stromov a jemný spev vtákov, nám svojim pôsobením pomôže umocniť hodnotu programu, ktorý pripravujeme. Aby sme sa vyhli chladnému počasiu, naplánovali sme tohtoročnú Cestu ušľachtilosti už na mesiac august. 

 

Budeme veľmi radi, ak Vás táto zmena nezaskočí a podarí sa Vám na Cestu ušľachtilosti prísť. Čistota srdca, túžba po harmónii a pravá láska je tým, čo môže každý v sebe priniesť ako dar ostatným účastníkom. Tak môžeme spoločne prežiť okamihy, ktoré sa vpíšu hlboko do našich duší a pomôžu nám stúpať na ceste k Svetlu. Veď je to práve túžba po Svetle, čistote, kráse a harmónii, ktorá nám aj v tejto hmotnej úrovni pomáha udržiavať pri živote spomienku na náš pravý Domov. Živosť tejto spomienky je pre nás všetkých tým najcennejším počas púte Stvorením, pretože je v nej ukrytý správny smer a cieľ všetkých ciest, ktorými kráčame.

Za kolektív organizátorov sa na vás tešia Roman Mišovie a Tomáš Lajmon

 

Pozvánka Cesta ušľachtilosti 2018 zde:

www.email.cz/download/k/_jSZf7w0TZ7VgzubANg0IfX_5r2MM6ZPCmWJV1mJVPLUAXbf67xRuLxzhvXI_5KB5YueDdE/Cesta%20u%C5%A1%C4%BEachtilosti%202018%20-%20pozv%C3%A1nka.pdf

 

Program:

www.email.cz/download/k/GrZGwQset7GnPi6tyKI2Z3s95OMeUK9NEQgd0-5JEHg0WKAJbf5LxEIxhDtOvZDHa0mcU1c/Cesta%20%20u%C5%A1%C4%BEachtilosti%2025%20...pdf